Den v přírodě - Lesní Bar, 7. ročník (1. 10. 2020)

Díky přerušení dodávky elektřiny ve Vidnavě se mohli děti vydat do přírody. Počasí nám sice moc nepřálo, ale nebyli jsme z cukru. I přes nepřízeň počasí se účastnilo dnu v přírodě celkem 15 dětí. S panem učitelem a paní asistentkou jsme vyrazili ráno autobusovlakem do Horní lipové, odtud pěšky na Lesní bar. Po příchodu nás čekalo bohaté občerstvení. Děti si v krbu urožnili špekáčky a klobásy. K pití měli širokou škálu horkých nápojů i limonád. Po menší svačině probělo několik vzdělávacích aktivit prostřednictvím pracovních listů o přírodě. Následně jsme se akčně vyfotili před lesním barem a namířili si to dolů. Den v přírodě - Lesní Bar, 7. ročník (1. 10. 2020)Dolů se šlo o něco lépe, děti měli spoustu energie po dobré svačině. :-) Přesun proběhl bez sebemenšího zdržení a po chvíli nám jel autobusovlak zpět do Vidnavy. Můžu říci, že jsme si výlet i v mrholení náramně užili. (fotografie)

Mgr. Marek Navrátil

MasterChef (22. 9. 2020)

MasterChef (22. 9. 2020)MasterChef (22. 9. 2020)Malý jesenický masterchef 2020 - úspěch žákyň VI. ročníků

V úterý 22. 9. 2020 se konalo odložené finále soutěže Malý jesenický Masterchef, kterého se zúčastnily žákyně 6. ročníku. V jednotlivých kolech dívky připravovaly zdobené muffiny, kanapky s lososem a avokádem a v posledním finálovém kole soutěže grilované kuřecí prso s parmskou šunkou, šalvějí a risotto se sušenými rajčaty. S pečlivou přípravou a snahou získaly krásné druhé místo. (fotografie)

Mgr. Zuzana Brixová

Adaptační kurz 6. ročníku (15. - 17. 9. 2020)

Adaptační kurz byl pořádán pro žáky VI. ročníku od 15. – 17. 9. 2020 v rekreačním středisku Uhelná. Kurzu se zúčastnilo 23. žáků.

Adaptační kurz 6. ročníku (15. - 17. 9. 2020)Cílem kurzu bylo eliminovat nežádoucí projevy přestupu žáků na 2. stupeň ZŠ a seznámení s třídní učitelkou a asistentkou pedagoga 6. ročníku. Adaptační kurz splnil své očekávání a to stmelení kolektivu, zařazení nově příchozích žáků ze ZŠ Staré Červené Vody. Učili se hodnotit své chování a chování spolužáků při aktivitách mimo vyučování. Žáci byli velmi aktivní, díky zajímavé náplni celého kurzu řízeného SVP Dobrá Vyhlídka Šumperk. (fotografie)

Ve Vidnavě  9. 10. 2020

Mgr. Zuzana Brixová

Exkurze 9. ročník TREX TRADING CAVALIERE (24.9.2020)